Bezmaksas piegāde Latvijā uz DPD un Omniva pakomātiem pirkumiem virs 50EUR!

Homeosinerģiskās veselības studija "Dabas Elpa"

tikai dabīgi un organismam draudzīgi produkti

0
Tavs Pirkuma grozs
0

Homotoksikoloģija

Homotoksikoloģija – mūsdienu homeopātija
Pagājušā gadsimta 40. gadu beigās Vācijā tika atklāta jauna ārstēšanas sistēma, ko sauca par “homotoksikoloģiju” (homo – cilvēks, cilvēks; toksisks – toksīns, inde; logos – zinātne). Burtiski – zinātne par cilvēka toksīniem. Šīs sistēmas dibinātājs bija vācu zinātnieks, bioķīmiķis, farmakologs, homeopāts Hanss Heinrihs Rekevegs, kurš sākumā veica neatkarīgus eksperimentus un pētījumus, bet pēc tam patentēja pirmos kompleksos homeopātiskos preparātus (viens no pirmajiem 1947. gadā tika patentēts visiem tagadējiem). plaši pazīstamās zāles “Traumeel S”) … Rekevegs sākumā atvēra savu nelielo laboratoriju Bādenbādenē, pēc tam tās vietā tika atvērts farmācijas uzņēmums “Heel”, un šodien tas ir vesels koncerns, kas ir pasaules līderis homeopātisko zāļu rūpnieciskajā ražošanā.

Ir 6 homotoksīna metabolisma fāzes.

Pirmās divas fāzes ir HUMORĀLĀS, un tās raksturo šādi.
Izdalīšanas fāze:
Visu toksīnu fizioloģiskā izvadīšana caur ekskrēcijas orgāniem (ar urīnu, fekālijām, siekalām, sviedriem).
Iekaisuma fāze:
Patoloģiski pastiprināta homotoksīnu sekrēcija (caureja, vemšana, ādas izpausmes, strutu veidošanās u.c.). Šo fāzi raksturo drudzis, sāpes un citas reakcijas, kas pavada homotoksīnu detoksikācijas procesu.

Tad seko divas MATRIKSA fāzes, kas sadala intoksikācijas procesu 2 līmeņos: fāze, pirms bioloģiskās robežas, kas cilvēks ir spējīgs 100% atjaunot savu veselību, un fāze aiz bioloģiskās robežas, kad organismā jau notiek neatgriezeniski deģeneratīvi procesi, kas atstāj paliekošas un nelabojamas sekas uz cilvēka organismā.
Deponēšanas (uzglabāšanas) fāze (pirms bioloģiskās robežas):
Vēl viens veids, kā neitralizēt homotoksīnus, ir izolēšana un uzkrāšanās (aptaukošanās, labdabīgi audzēji, žultsakmeņi un nierakmeņi).
Impregnēšanas (piesātinājuma) fāze (aiz bioloģiskās robežas):
Šajā posmā notiek šūnu enzīmu un šūnu struktūru bojājumi. Tiek traucēta membrānu darbība, piemēram, mainās Na un K jonu attiecība. Šo fāzi sauc arī par latentu klīnisko izpausmju neesamības vai objektīvi neizpaustu dēļ. Laboratorijas pētījumi bieži vien precizē attēlu. Dažu alopātisko līdzekļu, piemēram, antibiotiku (olbaltumvielu funkcijas nomākšana) un salicilātu (šūnas enerģijas resursu izsīkšana) toksiskā iedarbība var izraisīt pāreju uz deģeneratīvu vai neoplastisku fāzi.

Pēdējās divas ir ŠŪNU fāzes, šeit patoloģiskais process attīstās kvalitatīvi atšķirīgā līmenī.
Deģenerācijas fāze:
To raksturo lēni pieaugoši simptomi un sekundāru traucējumu rašanās. Intracelulāro struktūru iznīcināšana izraisa deģenerācijas produktu veidošanos un organiskus traucējumus (ciroze, nefroze, spondiloze utt.).
Ļaundabīgo audzēju (audzēju) fāze:
Homotoksīnu (kancerogēnu) darbība izraisa neoplazmas dažādos orgānos un audos. Antihomotoksiskām zālēm ir raksturīgs plašs darbības spektrs. Tas ir balstīts uz diviem principiem:

  • zāles veido neitrālu kompleksu ar homotoksīnu – homotoksonu un izdalās no organisma
  • tās pašas zāles stimulē dabiskās ķermeņa aizsargfunkcijas, kas kavē jaunu homotoksīnu veidošanos.