Produktu iegāde iespējama tikai internetā! Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR!

Homeosinerģiskās veselības studija "Dabas Elpa"

tikai dabīgi un organismam draudzīgi produkti

0
Tavs Pirkuma grozs
0

Homeosinerģija

Kas ir homeosinerģija

Jēdzienu ” Homeosinerģija ” ieviesa itāļu zinātnieks, ārsts Luidži Marčello Monsellato. Šī ir metodika, kas palīdz saprast, ka jebkurš informatīvais stimuls, vai tas būtu notikums, zāles, saskarsme ar citu cilvēku, mūsu dzīvē ienāk uz frekvenču rezonanses, tas ir, līdzības (homoios, grieķu – līdzīgi) pamata.

Jebkurš notikums vai informācija nav nejauša, tas kalpo cilvēka – viņa psihoemocionālā aspekta ka arī visas viņa psihoneiro-endokrīnās-imūnās organizācijas nostiprināšanai. Cilvēks ir enerģija (ergia), viņa psihoemocionālā labklājība veicina fizisko veselību un radošā potenciāla realizāciju. Homeosinerģija šajā kontekstā integrējas ar dabaszinātnēm, medicīnu un psiholoģiju, balstoties uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem.

Kas ir Homeosinerģija? Kāds ir tā galvenais uzdevums?
Tā ir par iespēju cilvēkiem atgūt savu personīgo telpu, savu identitāti un atrast savu ceļu. Mēs dzīvojam tādā sabiedrībā, tādā izglītības sistēmā un tādā realitātē, kas mums nosaka, kas mums jādara un kas nav jādara. Homeosinerģija ļauj mums atjaunot to telpu, kurā mēs atkal varam būt mēs paši, varam brīvi darīt to, kas, mūsuprāt, ir piemērots sev, pārvarot bailes, ka pastāv kāds viedoklis, kas atšķiras no mūsu, vai nosodījumu. Homeosinerģija ir metodoloģija, kurai ir dažādi aspekti, kas ietekmē dažādus līmeņus: fizisko, kad nepieciešams apturēt simptomu vai slimību, nekavējoties tikai pie simptoma, bet cenšoties atrast galveno tā rašanās cēloni; tā ir arī psiholoģiska metode, kas savieno domas, emocijas un jūtas ar ķermeni. Šī metode ietver arī enerģijas līmeni, jo enerģija ir visa pamatā, tā ir degviela, kas iekustina visu pasauli, pašu dzīvi. Un, protams, šī enerģija ir bioloģiskā sastāvdaļa, jo tā ļauj mums dzīvot un iet uz priekšu, lai piepildītu savu likteni.

Un pēdējais aspekts, kas ir ne mazāk svarīgs, ir garīgais aspekts. Homeosinerģijā garīgums ir kontakts ar citiem cilvēkiem. Tas nozīmē – dzīvot attiecības ar otru cilvēku, piešķirot viņam nozīmi, saprotot, ka vieni mēs nekur netiksim. Tas ļauj saprast, ka mūsu mērķim ir kaut kāds spēks tikai tad, ja tas ir iestrādāts kolektīvā projektā, kur mēs kopā ar citiem varam radīt savu realitāti.

Etimoloģija

Termins homeosinerģija satur visu, kas par to jāzina. Vārda pirmā daļa ir līdzība. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka mēs nevaram piesaistīt savā dzīvē neko, kas neeksistē mūsos pašos. Līdzīgs piesaista līdzīgu. Tas ir pamatlikums, kas maina mūsu attiecības ar citiem. Līdz šim vairumā gadījumu cita cilvēka uzvedību esam uzskatījuši par sava veida problēmu, kā kaut ko, kas nav izskaidrojams un ir jāaizliedz, vai nu jākritizē, vai jāaptur. Pateicoties šim pirmajam, fundamentālajam likumam, otrs cilvēks mums kļūst par palīgu dziļai sevis izzināšanai. Visbeidzot, mums ir sava veida instruments, sava veida spogulis, kas atspoguļo to, kas mēs esam un ko mēs nezinām. 

Vārda otrā daļa – kopā. Kas tas ir? Tas nozīmē, ka viss ir vesels, viens projekts, viss ir ideāli. Un tas ir lieliski, jo ļauj dzīvot dzīvi ar neticamu vieglumu. Kļūdu un vainas vairs nav, ir tikai iespējas.

Un vārda pēdējā daļa ir ENERĢIJA. Viņa ir dzīves pamats. Tas attiecas uz primāro enerģiju, garīgo enerģiju, dievišķo enerģiju. To sauc arī par matricu. Gregorijs Beisons to sauc par diagrammu, kas savieno pilnīgi visu. Katrs var dot savu definīciju, taču svarīgs ir pats jēdziens, ka enerģija ir dzīvības pamats, kas ļauj mums pastāvēt. Mēs interpretējam šo enerģiju šādi: viņi esam mēs, un mēs esam viņi. Mūsu enerģija ir mūsu saknes, tas ir mūsu mantojums.

Dzīves likumi

  1. Viss ir pilnīgs – kļūdu neeksistē. Viss kas notiek dzīvē – viss ir svarīgs.
  2. Rezonanse – tāds tādu pievelk. Es nevaru reaģēt uz to, ko es nezinu, vai to, kas manī neeksistē. Kā arī, mēs reaģējam tikai uz to, kas mums ir svarīgs.
  3. Slimība – tā ir bioloģiska programma, kas ļauj pielāgoties videi. Slimība ir rezonanses likuma izpausme. Jebkuras slimības pamatā ir: nepieņemšana, noliegšana, izstumšana, atteikšanās.
  4. Pretošanās – viss, ar ko mēs cīnāmies, turpina pastāvēt (enerģijas nezūdamības likums). Visas apspiestās emocijas uzkrājas ķermenī. Jo vairāk es cīnos ar slimību – jo vairāk es ciešu.
  5. Pieņemšana – jebkuras slimības cēlonis ir noliegšana, pretdarbība, atteikšanās.
  6. Apzināšanās – jo augstāks apzinātības līmenis, jo mazāk ciešanu. Lai izveseļotos, man jāapzinās slimības jēga. Vai nu es apzinos, vai nu ciešu.
  7. Viss ir vienots.