Produktu iegāde iespējama tikai internetā! Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 50 EUR!

Homeosinerģiskās veselības studija "Dabas Elpa"

tikai dabīgi un organismam draudzīgi produkti

0
Tavs Pirkuma grozs
0

Homeosinerģiskās veselības studija

Homeosinerģija

Jēdzienu ” Homeosinerģija ” ieviesa itāļu zinātnieks, ārsts Luidži Marčello Monsellato. Šī ir metodika, kas palīdz saprast, ka jebkurš informatīvais stimuls, vai tas būtu notikums, zāles, saskarsme ar citu cilvēku, mūsu dzīvē ienāk uz frekvenču rezonanses, tas ir, līdzības (homoios, grieķu – līdzīgi) pamata.

Lasīt vairāk…

Aromaterapija

Profesionālajā aromaterapijā tiek izmantoti tikai 100% dabīgi augu valsts produkti: ēteriskās eļļas, bāzes eļļas, kā arī kosmētikas gatavošanā tiek izmantoti cilvēka organismam draudzīgi un nekaitīgi bāzes produkti. Profesionālā aromaterapija strādā ne tikai ar cilvēka mentālo un emocionālo stāvokli, tā pilda arī terapeitiskus un profilaktiskus uzdevumus, jo tikai 100% dabīgas ēteriskās eļļas ir spējīgas iedarboties uz cilvēka organismu, kā rezultāta notiek atbrīvošanās no dažada veida hroniskām saslimšanām.

Lasīt vairāk…

Fitoterapija

Augu izcelsmes zāles ir viena no senākajām medicīnas zinātnēm. Tulkojumā no grieķu valodas tas nozīmē ārstēšanu ar augiem. Fitoterapija ir teorētiskās un praktiskās medicīnas virziens, kas balstīts uz ārstniecības augu vai no tiem iegūto preparātu zinātnisku izpēti un izmantošanu ārstniecības vai profilakses nolūkos.

 

Baha ziedu terapija

BAHA ZIEDI – tā ir sistēma, kas palīdz pret stresu un negatīvām emocijām.
To pirms vairāk nekā 100 gadiem izstrādāja angļu zinātnieks Edvards Bahs, un šodien tas ir guvis plašu popularitāti visā pasaulē. E. Baha metodes vienkāršība un dabiskums paver iespēju šo sistēmu izmantot gan ārstiem un psihologiem, gan katram no mums neatkarīgi.

BACH FLOWERS™ palīdz līdzsvarot jūsu emocijas un atraisīt potenciālu.

Kinezioloģija

Kinezioloģija ir medicīnas nozare, kas diagnosticē un ārstē funkcionālus traucējumus organismā, izmantojot muskuļu testēšanu. Kinezioloģijas nodarbības laikā kineziologs, izvērtējot jūsu ķermeņa muskuļu darbību, novērš organisma darbības traucējumus. Kinezioloģijā tiek izmantotas anatomijas, fizioloģijas, neiroloģijas, biomehānikas un citu nozaru zināšanas, un terapijas laikā tiek izvērtēti pacienta organisma emocionālie, bioķīmiskie un strukturālie aspekti.

Lasīt vairāk…

Mūzika meditācijai un relaksācijai
“Dive in life”
Albūma nosaukums: “Dive In Harmony”
Mūzikas autors: Elmārs Orols
Skaņdarba ilgums: 30 minūtes