Piesakies aroma testam - konsultācijai

Cilvēka ķermenis ir pielāgoties spējīgs, gudrs organisms, kas vislabāk zina, kas viņam vajadzīgs, lai spētu sevi uzturēt, atjaunot vai atveseļot. Aroma-tests ir analogs asins analīzei, kuru ārsts izmanto, lai noteiktu precīzu diagnozi. Tieši tāpat darbojas aroma-tests. Organisms pats parāda, kas viņam šobrīd ir aktuāli, kā arī iespējams atrast dažādas slēptās un neapzinātās problēmas ne tikai fiziskajā ķermenī, bet arī enerģētikā un psihē.

Kas ir profesionālā aromaterapija?

Kas ir profesionālā aromaterapija?

Kas ir profesionālā aromaterapija?

Profesionālā aromterapija ir metode, kas mērķtiecīgi ievada cilvēka ķermenī 100% dabīgas ēteriskās eļļas, lai atjaunotu un uzturētu garīgo un fizisko veselību.

Profesionālajā aromaterapijā tiek izmantoti tikai 100% dabīgi augu valsts produkti: ēteriskās eļļas, bāzes eļļas, kā arī kosmētikas gatavošanā tiek izmantoti cilvēka organismam draudzīgi un nekaitīgi bāzes produkti. Profesionālā aromaterapija strādā ne tikai ar cilvēka mentālo un emocionālo stāvokli, tā pilda arī terapeitiskus un profilaktiskus uzdevumus, jo tikai 100% dabīgas ēteriskās eļļas ir spējīgas iedarboties uz cilvēka organismu, kā rezultāta notiek atbrīvošanās no dažada veida hroniskām saslimšanām.

Kāpēc jāizmanto tikai 100% dabīgi produkti?

Katra 100% dabīgā ēteriska eļļa sastāv no 3 toņu līmeņiem un kopējais dažādu ķīmisko elementu skaits vienā ēteriskajā eļļā dažkārt var sasniegt no 250 līdz 2.5 tūkstošiem. Augšējie toņi iedarbojas uz cilvēka energo-informatīvo sistēmu. Vidējie toņi - tie pozitīvi ietekmē cilvēka psihi un nervu sistēmu. Bet savukārt 3 līmeņa, jeb zemie toņi, iedarbojas uz cilvēka fizisko ķermeni. Mūsdienu farmācijas kompānijas medikamentu ražošanā izmanto tieši augu zemo toņu sintētiskos analogus, kas arī izskaidro to efektīgo terapeitisko iedarbību. Tāpēc, ja vēlies iegūt no ēteriskajam eļļām pašu labāko, tad jāizmanto tikai 100% dabīgas ēteriskās eļļas un nekādā gadījumā nevajadzētu uz ķermeni (vannas, masāžas) lietot sintētiskās vai pussintētiskās ēteriskās eļļas. No šiem produktiem nebūs nekāda labuma, tieši pretēji, tie pat var nodarīt neatgriezenisku kaitējumu.

Vai ēteriskās eļļas var izraisīt alerģiju?

Alerģijas ierosinātājs vienmēr ir olbaltumviela. Alerģiska reakcija cilvēkam veidojas brīžos, kad ķermenis cenšas sevi aizsargāt no kādas nevēlamas olbaltumvielas. Bet, tā kā ēterisko eļļu sastāvā nav nevienas komponentes, kas varētu būt identificējama, kā olbaltumviela, tad pēc loģikas nav iespējams, ka cilvēkam varētu rasties alerģija.

Vai ēteriskās eļļas var izraisīt intoksikāciju?

Jā, viennozīmīgi var. Viss ir atkarīgs no cilvēka organisma veselības stāvokļa. Jebkura ēteriskā eļļa, nonākot cilvēka organismā caur ožu vai caur ādu, tūlīt pat uzsāk detoksikācijas procesu - iedarbina ķermeņa attīrīšanās funkciju. Ja cilvēks ir jauns, ir spēcīgas nieres un aknas, tad intoksikācija var neveidoties un organisms bez problēmām izvada no organisma dažādas indes un šlakvielas. Bet, ja organisms jau ir pusmūžā, aknu un nieru darbība dzīves laikā ir pasliktinājusies, pastāv iespēja, ka ēteriskās eļļas izraisīs intoksikāciju. Pēc būtības - cilvēks saindejas pats no savām organismā esošajām indēm un atkritumiem, kas gadiem ilgi krātas ķermenī, un uzsākot aromaterapijas profilaksi, tiek tīrītas laukā. Šādos brīžos vislabākais kā palīdzēt savam organismam ir dzert ļoti daudz šķidruma.